|
Casio CPD s350 czy XP 360
|
|
20.10.2019, 16:30,
|
||||
|
RE: Casio CPD s350 czy XP 360
Krossa 2 jak dotąd nie dotykałem, a co do odczuć gry na danej klawiaturze to najlepiej byłoby sprawdzić to w takim modelu, jaki nas interesuje. Choćby przykładem jest GHS od Yamahy, która nie pracuje dokładnie tak samo w każdym modelu w którym ją zastosowano i można poczuć różnicę. W P125 robi lepsze wrażenie niż w moim MODX8. U Korga można założyć że w pianinach cyfrowych klawiatura NH również da nieco inne odczucia, niż w Krossie. Nie mniej jednak gdybyś ograł dowolny model z NH to jakiś punk zaczepienia co do oceny byś uzyskał.
Czyżbyś rozważał dokupienie drugiego instrumentu ?
|
|||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Casio CPD s350 czy XP 360 - przez Banker_2 - 21.09.2019, 08:32
RE: Casio CPD s350 czy XP 360 - przez zagoor - 21.09.2019, 15:38
RE: Casio CPD s350 czy XP 360 - przez pawelsz - 22.09.2019, 12:55
RE: Casio CPD s350 czy XP 360 - przez Banker_2 - 13.10.2019, 19:11
RE: Casio CPD s350 czy XP 360 - przez Valtari - 13.10.2019, 20:04
RE: Casio CPD s350 czy XP 360 - przez Banker_2 - 13.10.2019, 22:54
RE: Casio CPD s350 czy XP 360 - przez Banker_2 - 19.10.2019, 21:32
RE: Casio CPD s350 czy XP 360 - przez Valtari - 20.10.2019, 16:30
RE: Casio CPD s350 czy XP 360 - przez Banker_2 - 20.10.2019, 21:43
RE: Casio CPD s350 czy XP 360 - przez Valtari - 21.10.2019, 18:11
RE: Casio CPD s350 czy XP 360 - przez Banker_2 - 21.10.2019, 21:51
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| używane czy nowe pianino cyfrowe | Krzysztof6654 | 0 | 229 |
14.05.2026, 08:49 Ostatni post: Krzysztof6654 |
|
| Korg G1B Air, Kawai CN301 czy Roland PR701 | Arek-S | 0 | 616 |
27.12.2025, 15:11 Ostatni post: Arek-S |
|
| Yamaha CLP825 / 835 czy Korg E1 AIR? | Maciej Uk | 8 | 2,953 |
24.11.2025, 19:31 Ostatni post: Maciej Uk |
|
| Roland RP-107 czy Kawai KDP75 ??? | accordiola | 8 | 7,099 |
19.10.2025, 10:50 Ostatni post: Bieska |
|
| Jaki statyw do Casio | deduss | 2 | 1,292 |
13.10.2025, 21:17 Ostatni post: bestspec |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
