|
Midi prośbą o pomoc.
|
|
02.01.2020, 10:54,
|
||||
|
RE: Midi prośbą o pomoc.
A może pomożesz mi jeszcze w jednym temacie. Chciałbym spróbować nagrać coś na zasadzie gotowego styla. Tylko że to nie dokoncs ma być taki typowy styl. Chodzi mi tu bardziej o nagranie np. Akordu w odpowiednim rytmie (powiedzmy synkopy). Żeby tej synkopy nie wygrywać tylko ja poprostu odtworzyć na zasadzie styla wciskając na klawiaturze dany akord. Może nie bardzo to jest jasne.... Ale nie eirm jak innaczej wytłumaczyć.
|
|||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 23.11.2019, 00:27
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 23.11.2019, 10:36
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 23.11.2019, 12:56
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 23.11.2019, 20:24
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 06.12.2019, 22:49
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 07.12.2019, 01:10
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 07.12.2019, 08:22
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 07.12.2019, 13:25
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez garit - 07.12.2019, 14:22
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 07.12.2019, 20:46
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez Valtari - 07.12.2019, 22:04
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 07.12.2019, 23:40
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 08.12.2019, 20:11
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 09.12.2019, 00:00
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 09.12.2019, 10:54
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 09.12.2019, 18:37
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 10.12.2019, 07:43
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 10.12.2019, 08:46
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 10.12.2019, 15:00
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 10.12.2019, 21:14
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 12.12.2019, 07:56
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 12.12.2019, 09:25
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 12.12.2019, 16:23
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 12.12.2019, 18:59
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 12.12.2019, 21:23
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 13.12.2019, 07:37
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 18.12.2019, 21:15
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 31.12.2019, 09:21
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 02.01.2020, 10:54
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez pawelsz - 02.01.2020, 11:34
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 02.01.2020, 15:12
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 02.01.2020, 15:32
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 02.01.2020, 16:08
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 02.01.2020, 16:34
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 02.01.2020, 20:34
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 02.01.2020, 22:19
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 03.01.2020, 09:11
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 03.01.2020, 12:00
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 03.01.2020, 12:41
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 03.01.2020, 13:33
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 03.01.2020, 16:13
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez pawelsz - 03.01.2020, 17:42
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 03.01.2020, 18:41
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 03.01.2020, 21:23
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 05.01.2020, 01:17
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 05.01.2020, 12:24
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 07.01.2020, 21:29
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez bestspec - 07.01.2020, 21:57
RE: Midi prośbą o pomoc. - przez mati89 - 08.01.2020, 14:30
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Do użytkowników ketrona sd 5 - prośba o pomoc | Dawid1988 | 1 | 4,733 |
12.02.2019, 12:30 Ostatni post: Rychubil |
|
|
|
Kabel USB Midi dla Mac | Ralph1983 | 4 | 9,067 |
25.11.2018, 14:47 Ostatni post: Ralph1983 |
| Jaki kabel MIDI | piotren | 11 | 23,372 |
11.02.2018, 15:02 Ostatni post: Valtari |
|
| Prośba o opinie klawiatury Korg Kross 2 88 | Valtari | 9 | 19,502 |
21.12.2017, 13:31 Ostatni post: garit |
|
| MIDI controller od Yes Audio | Valtari | 0 | 3,236 |
24.10.2017, 19:56 Ostatni post: Valtari |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
