|
Yamaha GENOS
|
|
10.09.2017, 18:43,
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.09.2017, 18:49 przez garit.)
|
||||
|
Yamaha GENOS
Pierwszy filmik-zajawka zniknął, ale tu są zdjęcia:
http://sandsoftwaresound.net/genos-flash-dance/ Tu potwierdzają, że oficjalny news ma być za 2-3 tygodnie: https://www.youtube.com/watch?v=7CHSbw6z...e=youtu.be |
|||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Yamaha GENOS - przez garit - 10.09.2017, 18:43
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 11.09.2017, 20:51
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 12.09.2017, 05:48
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 12.09.2017, 07:57
RE: Yamaha GENOS - przez Daro.S - 12.09.2017, 09:54
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 12.09.2017, 11:12
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 12.09.2017, 11:50
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 12.09.2017, 12:04
RE: Yamaha GENOS - przez hammond - 13.09.2017, 11:48
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 13.09.2017, 05:50
RE: Yamaha GENOS - przez vixonec - 13.09.2017, 11:33
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 13.09.2017, 13:16
RE: Yamaha GENOS - przez vixonec - 13.09.2017, 13:47
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 13.09.2017, 13:46
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 13.09.2017, 15:24
RE: Yamaha GENOS - przez hammond - 13.09.2017, 15:31
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 13.09.2017, 15:31
RE: Yamaha GENOS - przez hammond - 13.09.2017, 15:38
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 13.09.2017, 15:53
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 13.09.2017, 16:09
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 13.09.2017, 19:04
RE: Yamaha GENOS - przez hammond - 14.09.2017, 07:37
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 15.09.2017, 11:50
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 15.09.2017, 12:25
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 18.09.2017, 11:33
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 18.09.2017, 13:23
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 18.09.2017, 15:37
RE: Yamaha GENOS - przez hammond - 18.09.2017, 15:39
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 20.09.2017, 19:02
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 21.09.2017, 06:50
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 21.09.2017, 09:23
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 21.09.2017, 11:51
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 22.09.2017, 06:29
RE: Yamaha GENOS - przez Dafik - 22.09.2017, 07:44
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 22.09.2017, 16:16
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 22.09.2017, 18:19
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 26.09.2017, 06:55
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 26.09.2017, 09:30
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 26.09.2017, 19:40
RE: Yamaha GENOS - przez hammond - 27.09.2017, 04:32
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 27.09.2017, 06:24
RE: Yamaha GENOS - przez hammond - 27.09.2017, 06:36
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 27.09.2017, 11:59
RE: Yamaha GENOS - przez Rychubil - 29.09.2017, 19:58
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 28.09.2017, 11:15
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 29.09.2017, 05:47
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 29.09.2017, 16:40
RE: Yamaha GENOS - przez KrzysztofZ - 29.09.2017, 17:08
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 30.09.2017, 06:06
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 30.09.2017, 12:56
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 30.09.2017, 13:27
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 02.10.2017, 09:52
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 02.10.2017, 10:00
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 02.10.2017, 11:14
RE: Yamaha GENOS - przez Valtari - 02.10.2017, 15:23
RE: Yamaha GENOS - przez hammond - 02.10.2017, 20:24
RE: Yamaha GENOS - przez garit - 02.10.2017, 21:24
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Yamaha MODX M | bestspec | 21 | 6,819 |
28.10.2025, 23:20 Ostatni post: bestspec |
|
| Yamaha Montage M OS v3.0 - nowy system i nowe możliwości | bestspec | 3 | 2,705 |
16.07.2025, 19:41 Ostatni post: bestspec |
|
| Yamaha PSR-SX920 i PSR-SX720 - nowości u Yamahy | bestspec | 1 | 1,865 |
11.09.2024, 14:14 Ostatni post: Valtari |
|
| Nowa seria Yamaha Montage M6, M7 i M8X | bestspec | 47 | 33,180 |
21.06.2024, 09:42 Ostatni post: garit |
|
| Yamaha Genos 2 | Valtari | 3 | 4,314 |
16.11.2023, 21:55 Ostatni post: bestspec |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
