|
Pianino cyfrowe do 1000zl
|
|
29.09.2017, 11:04,
|
||||
|
RE: Pianino cyfrowe do 1000zl
(29.09.2017, 10:38)Rychubil napisał(a): Bardzo mały budżet jak na nawet używane ale na Yamahę P35 powinno starczyć, co raczej będzie najlepszym rozwiązaniem. Zdaje sobie sprawę, że 1000 zł to niewiele, ale niestety na tą chwilę nie mogę sobie pozwolić na większy wydatek :/ |
|||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Pianino cyfrowe do 1000zl - przez rivellen - 29.09.2017, 09:04
RE: Pianino cyfrowe do 1000zl - przez pawelsz - 29.09.2017, 09:24
RE: Pianino cyfrowe do 1000zl - przez Rychubil - 29.09.2017, 10:38
RE: Pianino cyfrowe do 1000zl - przez rivellen - 29.09.2017, 11:04
RE: Pianino cyfrowe do 1000zl - przez Valtari - 29.09.2017, 16:18
RE: Pianino cyfrowe do 1000zl - przez Rychubil - 30.09.2017, 00:50
RE: Pianino cyfrowe do 1000zl - przez rivellen - 02.10.2017, 04:05
RE: Pianino cyfrowe do 1000zl - przez Rychubil - 02.10.2017, 08:09
RE: Pianino cyfrowe do 1000zl - przez rivellen - 07.10.2017, 14:21
RE: Pianino cyfrowe do 1000zl - przez Rychubil - 07.10.2017, 16:41
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Pianino cyfrowe do 2000 zł | safenka | 1 | 244 |
23.05.2026, 09:17 Ostatni post: bestspec |
|
| używane czy nowe pianino cyfrowe | Krzysztof6654 | 0 | 226 |
14.05.2026, 08:49 Ostatni post: Krzysztof6654 |
|
| Pianino do 4000 max 5000 | Asia | 3 | 1,494 |
21.11.2025, 16:53 Ostatni post: Asia |
|
| Pierwsze pianino cyfrowe dla osoby dorosłej ~5tyś zł - | Justyna | 24 | 10,356 |
19.10.2025, 12:09 Ostatni post: Valtari |
|
| Pianino na początek dla dziecka lat 7 | Zooja22 | 6 | 4,269 |
18.10.2025, 17:12 Ostatni post: Valtari |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
