Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dylematy, przemyslenia luźna dyskusja
21.01.2013, 22:50,
#1
Dylematy, przemyslenia luźna dyskusja
Hej na starcie chciałbym się przywitać Tongue

Szukam jakiegoś nowego brzmienia w swoim instrumentarium, świeżego i modnego Tongue
Z racji, że zostałem ograbiony przez kumpli zespołu na zywca gram na PC3 i Karmie.
W grę wchodzą tylko VA i ewentualnie Analogi ale ta cena ....
Marzenie i priorytet: biore się za klepanie kasy na Mopho4 ale wczesniej musze cos dokupic.

Kilka opcji
-Blofeld w module (używany) i jako klaw Venom ( najtańsza opcja)
- Akai Miniak ( problem nie miałem w rekach ale Micron prase ma bardzo dobrą, równie tania opcja )
- Novation Mininova troszkę droższa opcja i rozłoży w czasie zakup DSI
- i moja najwieksza niewiadoma Ipad2 najbardziej mnie ciekawi i najbardziej inspiruje tylko pytanie do Was jak to brzmi i czy nadaje się na scene np. takie aplikacje jak ipolisix czy animoog do tego powstaja inne różne ciekawe aplikacje, wystarcze pare groszy na kolejna pozycje z appstore.

Co myslicie na ten temat i jakie są Wasze propozycje.

Nie powiem najbardziej ciekawi mnie opcja z ipadem ale tutaj bym prosil uzytkowników jak to sie sprawdza na scenie i jak brzmia te aplikacje,
nie mam mozliwości osobistego obmacania.

Trochę chaotycznie to napisane ale mam nadzieje, że zrozumiale.

Z góry dzięki za wszelki sugestie, opinie i pomoc Smile

pozdrawiam
Marcin Tongue

PC3,Karma,Microkorg,X-Station,Venom,Ipad ...
http://www.facebook.com/lagodnapiannka
Odpowiedz
22.01.2013, 06:41,
#2
RE: Dylematy, przemyslenia luźna dyskusja
Powiem Ci, że grając np na Stage Piano Yamahy, która ma słabe Hammondy, korzystałem sobie z symulacji organowej z programu Garage Band z powodzeniem. Animoog jest fajny jako lead. iPolisixa nie posiadam więc się nie wypowiem. Teraz jest już coraz lepiej z aplikacjami, gdyż można je łączyć ze sobą. Urządzenia są coraz silniejsze i mocniejsze. Producenci piszą swoje aplikacje tylko na iOS. iK Multimedia poszli w stronę Androida, natomiast iPady muzycznie nie mają konkurencji. Jeśli chcesz syntezatorów to z pewnością coś znajdziesz.

Kurzwei PC3x Pc2x , K2600x, fender Rhodes, Novation xio, Novation x station, Yamaha sk20, Yamaha motif rack es ,plg-150  vl . Virus ti Polar, Korg M3 76, Yamaha s90xs, Hammond Sk1 chętnie pomogę.
Odpowiedz
02.04.2015, 11:03,
#3
RE: Dylematy, przemyslenia luźna dyskusja
Dwa instrumenty chodzą mi po głowie. Tzn chcę kupić jeden, ale jeszcze nie jestem sprecyzowany. Wiadomo chodzi o wesela. Yamaha chyba jest najbardziej popularna i trzyma standardy plików MIDI, natomiast Ketrona nie znam. Słyszałem demówki i są naprawdę dobre.

Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pianino cyfrowe, różne budżety - dylematy. klezmer_stg 19 13,585 25.02.2023, 15:37
Ostatni post: klezmer_stg
  Kawai kdp110/yamaha 144-dylematy techniczne CaliNeczqa 1 2,224 16.11.2020, 00:17
Ostatni post: Valtari
  Dylematy mat_teusz 1 2,704 06.01.2020, 14:48
Ostatni post: Valtari

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Forum portalu Muzykuj.com | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS