|
Prosty syntezator do nauki i na scenę
|
|
23.09.2019, 09:14,
|
||||
|
RE: Prosty syntezator do nauki i na scenę
Zwróć uwagę na polifonię: Yamaha tylko 8 głosów a Roland 64 więc swobodnie można grać wielogłosowo.
Roland to również wirtualny analog z pełna klawiaturą i chyba większymi możliwościami kreowania dźwięku. Technicznie wszystko przemawia na jego korzyść. Brzmienie jakie podałeś nie będzie w nim problemem. Roland ma również większe wsparcie jeśli chodzi o darmowe ale profesjonalne brzmienia gdzie na stronie http://axial.roland.com są dostępne. Są tam też dema do przesłuchania więc posłuchaj i może to pomoże ci podjąć decyzję.
Hardware: Kurzweil PC3K8, Waldorf Iridium desktop, Yamaha Modx 6, Access Virus Ti2 desktop, Arturia AudioFuse 16Rig, iPad Pro,
DAW / VST hosts: Cubase 14 Pro, Bendlab Cakewalk, Ableton Lite, Akai VIP 3 i inne... VSTi: NI Komplete 15 Collector's Edition, Arturia V Collection 11 Pro + Pigments 6, Korg Collection 5,IK Multimedia: Total Studio 5 MAX, AAS Ultra Analog VA-3, Roland Zenology, UVI Falcon, Steinberg Absolutee 6 i inne. |
|||
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
Prosty syntezator do nauki i na scenę - przez SzymonW51 - 01.04.2018, 16:52
RE: Prosty syntezator do nauki i na scenę - przez Valtari - 02.04.2018, 07:09
RE: Prosty syntezator do nauki i na scenę - przez Valtari - 21.06.2018, 18:34
RE: Prosty syntezator do nauki i na scenę - przez SzymonW51 - 25.08.2019, 13:16
RE: Prosty syntezator do nauki i na scenę - przez Krzysztoff - 23.09.2019, 00:52
RE: Prosty syntezator do nauki i na scenę - przez bestspec - 23.09.2019, 09:14
RE: Prosty syntezator do nauki i na scenę - przez Krzysztoff - 23.09.2019, 13:17
RE: Prosty syntezator do nauki i na scenę - przez SzymonW51 - 12.03.2021, 21:30
RE: Prosty syntezator do nauki i na scenę - przez Valtari - 12.03.2021, 21:49
RE: Prosty syntezator do nauki i na scenę - przez SzymonW51 - 12.03.2021, 22:31
RE: Prosty syntezator do nauki i na scenę - przez Valtari - 12.03.2021, 22:38
RE: Prosty syntezator do nauki i na scenę - przez SzymonW51 - 12.03.2021, 22:56
|
| Podobne wątki… | |||||
| Wątek: | Autor | Odpowiedzi: | Wyświetleń: | Ostatni post | |
| Pianino na początek dla dziecka lat 7 | Zooja22 | 6 | 4,283 |
18.10.2025, 17:12 Ostatni post: Valtari |
|
| Jaki uniwersalny klawisz na scenę | Paradoxides | 10 | 3,834 |
19.08.2025, 09:34 Ostatni post: Paradoxides |
|
| Keyboard czy syntezator do 4000? | majker | 8 | 3,408 |
25.01.2025, 00:17 Ostatni post: bestspec |
|
| Co wybrać na początek? | Karwos00 | 3 | 2,005 |
03.01.2025, 22:48 Ostatni post: Valtari |
|
| Jaki keyboard/syntezator na wesela + pytania o style. | kors | 0 | 2,272 |
07.08.2024, 18:47 Ostatni post: kors |
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
